به دنبال تصمیم جدی محمد علیزاده برای پرکاری امسال خود؛

محمد علیزاده در ماه رمضان به خانه‌ها می‌آید

 

 
محمد علیزاده از پذیرفتن دو مجموعه تلویزیونی در ماه رمضان خبر داد و در این رابطه  گفت: اخیرا چهار پیشنهاد مختلف از سوی رسانه صدا و سیما داشته‌ام که صد در صد دوتای آن‌ها را قبول می‌کنم. این خواننده با بیان اینکه تصمیم دارد از این به بعد فعالیت‌های خود را وسیع‌تر کند، افزود: برنامه‌هایی همچون تیتراژهای تلویزیونی، برنامه‌های دم افطار و سریال‌های مختلف، از جمله برنامه‌های پیشنهاد شده است که از هم اکنون ساخت آن‌ها صورت گرفته و در مرحله پایانی به سر می‌برند...

وی ادامه داد: من هنوز تصمیم نگرفته‌ام که کدام یک از آن‌ها را بپذیرم. اما حتما در دو برنامه اجرا خواهم داشت.

گفتنی است یکی از این پیشنهاد‌ها به سریالی به کارگردانی علیرضا افخمی بر می‌گردد که احتمالا یکی از گزینه‌های پذیرفته شده توسط این خواننده خواهد بود. علیزاده متذکر شد: هنوز با هیچ یک از مجموعه‌ها برای تیتراژخوانی به توافق نرسیده‌ام اما حضور صد در صدی‌ام را در تلویزیون اعلام می‌کنم.

علیزاده همچنین در مورد دیگر فعالیت خود گفت: از هفته آینده در برنامه صبحگاهی «صبحی دیگر» که هر روزه از ساعت ۷ از تولویزیون پخش می‌شود در خدمت دوستان خواهم بود و با خواندن تیتراژ این برنامه صبح‌ها به دیدار مردم کشورم خواهم رفت. ترانه این تیتراژ را فرزاد حسنی سروده و آهنگسازی آن توسط محمد علیزاده انجام شده است. در بحث تنظیم نیز میلاد ترابی در کنار این دوستان به تنظیم قطعه یاد شده پرداخته است.

آلبوم جدید این خواننده نیز مراحل پایانی ساخت خود را طی می‌کند و به گفته علیزاده قرار بر این است که حتما تا پایان سال منتشر شده و راه بازار را در پیش بگیرد. وی در این باره و در پایان صحبت‌هایش گفت: اگر اتفاقی نیفتد، زنده باشم، دوستان موزیسنم دست از حسادت‌های کودکانه بردارند و من را دوست خود بدانند نه دشمن خود احتمالا انتشار آن به زمانی زود‌تر از موعد یاد شده موکول خواهد شد. چرا که آلبوم من آماده انتشار است ولی نمی‌توانم زمان مشخصی را اعلام کنم چون نمی‌خواهم نزد مردمم بدقول شوم. فقط می‌توانم بگویم که این آلبوم که هنوز عنوان مشخصی ندارد، امسال منتشر می‌شود.