ازم دوری اما دلت با منه...
 


 

Official Size


 
http://www.novinupload.com/data/1356376416021.jpg
 
«دلت با من» برگرفته از احساس من است

اسم آلبوم جدیدم، « دلت با منه» است و تمام تلاشم این است که در ماه های اخیر آلبوم روانه بازار شود. ولی تاریخ قطعی را نمیدانم، امیدوارم زودتر منتشر شود.
« دلت با منه»، باز هم همان عاشقانه*های من است. اکثر ترانه*های این آلبوم را خودم گفتم. البته دو تا از ترانه*ها برای دوست خیلی خوبم، محمد کاظمی است که جوان با استعدادی است و فرزاد حسنی  هم در آلبوم حضور دارد.
ملودی*های بیشتر کارها بر عهده خودم بود، به جز دو ملودی که کار امیر علی بهادری و ساناز کریمی است. همچنین تنظیم*های ترک*های« دلت با منه» به عهده میلاد ترابی ، بهروز صفاریان، فرشاد حسامی و شهاب اکبری است.
در ابتدا قرار بود نام آلبوم را« جز تو» بگذارم. ولی بعد از گذشت زمان به این نتیجه رسیدم که نام آلبوم را دلت با منه بگذرایم.
ترانه ترک« دلت با منه» را محمد کاظمی سروده و کار ملودی آن با خودم است. تنظیم آن هم به عهده شهاب اکبری است. خودم این ترک را خیلی دوست دارم. فضای تنظیم و ملودی*های آن برای من خیلی جدید است و تا به حال چنین کاری را انجام نداده ام. البته فضای غریبی برای مخاطبان نیست.چرا که به فضای کارهای من نزدیک است. اما به لحاظ ملودی این فضا را تا به امروز تجربه نکرده بودم و آروز می*کنم به دل مردم هم بنشیند.
اما ویژگی مهمی که این کار دارد، این است که آلبوم« سورپرایز» که دو سال پیش منتشر شد ولی متاسفانه به شکل غیرقانونی روی سایت*های اینترنتی آمد، همراه با آلبوم« دلت با منه» به مردم هدیه داده می شود. در اصل دو سی*دی در یک پکیج در اختیار مخاطبان قرار داده می*شود.
تمام تلاشم را کردم که کار خوبی بشود. در آلبوم هم نوشتم که این کارها و ملودی*ها تماما برگرفته شده از احساس من است و آروز می*کنم که احساسی که درکارهایم دارم و مردم گوش می*کنند، مورد قبولشان باشد.