کنسرت بزرگ محمد علیزاده
28بهمن ماه ساعت 21:30 سالن همایش های برج میلاد تهران...
+
رونمایی از تیزر تصویری یکی از قطعات آلبوم «دلت با منه» از محمد علیزاده...
 

 
محمد علیزاده در روز ۲۸ بهمن ماه در جشنواره موسیقی فجر روی سن برج میلاد می‌رود.

 این کنسرت که در روز ۲۸ بهمن ماه در سالن همایشهای برج میلاد برگزار می‌شود، به رهبری امیر علیزاده بوده و ۱۲ قطعه در آن به اجرا در خواهد آمد...


خواننده «سورپرایز» در ادامه یادآور شد: به غیر از امیر علیزاده که رهبری ارکس‌تر را به عهده دارد، هفت نوازنده در کنار من حضور دارند که اتفاقا اغلب آن‌ها با وجودیکه نوازنده‌های بسیار خوب و چیره دستی هستند، چندان نام آشنا نبوده و از شهرستان‌ها دعوت به همکاری اشان کرده‌ایم. سعی کرده‌ام از نوازنده‌هایی استفاه کنم که شاید نامی و مشهور نباشند ولی بسیار با استعدادند. نوازنده‌هایی که امروزه معروف هستند نیز پیش از اینکه همگی معروف نبوده‌اند. این دوستان نیز به زودی نامدار خواهند شد. چرا که خیلی خوب ساز می‌زنند.

وی خاطر نشان کرد: جا دارد در این بین نامی از این دوستان هنرمند برده باشم. فرزاد قماشچی (درام)، بهمن میرزایی (گیتار الکتریک)، امیرغلامی (گیتار)، سعید عباسی (کی بورد)، محمد شعبانی (پرکاشن)، اشکان موسوی (ویلون) وعلی پورنگهبان (بیس) گروه را می‌نوازند. ضمن اینکه امیر علیزاده تنظیم‌های به روزی از قطعات آلبوم «سورپرایز» را آماده کرده که با تنظیم‌هایی که در آلبوم هستند متفاوتند. چرا که در تنظیم جدید سعی شده قطعات برای اجرای زنده آماده شوند و به گوش مخاطبان خود برسند. قطعات تنها از این منظر کمی متفاوت از آلبوم هستند وگرنه اصلا تغییر اساسی نداشته‌اند. فکر می‌کنم مردم از آن‌ها خوششان بیاید و از شنیدنشان لذت ببرند.

علیزاده در پاسخ به اینکه چرا به رغم عدم حضور دیگر خوانندگان پاپ که حضور در جشنواره موسیقی فجر را به نوعی، پایین آمدنشان خوانندگی خود می‌دانند، تاکید کرد: متاسفم که باید این را بگویم ولی کسانی که این حرف را می‌زنند حتما به جشنواره دعوت نشده‌اند چرا که سطح جشنواره پایین نیست و اتفاقا از سطح بسیار بالایی برخوردار است. به اعتقاد من شاید این دوستان دعوت نشده‌اند و این موضوع را بهانه‌ای برای عدم حضور خود عنوان می‌کنند.

گفتنی است محمد علیزاده آلبوم جدید خود را در مراحل پایانی تولید دارد و قرار است به زودی به انتشار آن اقدام کند. قرار بود این آلبوم تا پایان امسال به بازار بیاید که خبر قطعی آن به زودی در همین سایت اعلام می‌شود.

علیزاده تیزر تصویری یکی از قطعات آلبوم جدیدش (دلت با منه) با عنوان «قحطی گل» را برای انتشار در اختیار سایت موسیقی ما قرار داده است که در زیر می‌توانید ببینید.

مجموعه تیزرهایی توسط مجید توکلی (کارگردان سینما) برای قطعات این آلبوم ساخته شده که یکی از آن‌ها را می‌توانید اینجا ببنید و در روزهای آینده سایر این تیزر‌ها نیز در موسیقی ما رونمایی خواهد شد. l

لینک دانلود
**شروع فروش بلیط از شنبه 14 بهمن,ساعت 14.
*فروش اینترنتی: .sigozar.com
*مراکز فروش:
سورنا (۴۴۶۹۷۹۰۵)
اکسیر نوین (۴-۸۸۵۷۳۴۴۷)
دل پخش (۸۸۷۲۷۰۴۶)
دنیا (۲۲۷۴۷۶۱۶)
آوای باران (۸۸۵۰۴۳۶۳)
دارینوش (۲۲۰۰۰۴۰۰)
موزیک گالری (۸۸۰۸۵۴۵)
تالار وحدت (۶۶۷۵۷۵۰۵)
پرشیا (۸۳۸۸۰)
کافه کهن (۸۸۵۹۲۷۷۱)
پاز (۲۲۵۸۷۸۴۶)
سیاه سفید (۶۶۹۵۲۴۹۷ و ۶۶۹۷۱۶۰۳)
هرمس (۲۲۲۲۳۵۸۵)