کنسرت محمد علیزاده پر شور و قوی تر از همیشه برگزار شد!
   سوپرایز محمد علیزاده از جز تو ... تا برگرد و ...

شروع برنامه با موزیک فوق العاده ی (( برگرد و... ))  اولین ترک آلبوم جدید محمد علیزاده بود... با اجرای این ترک زیبا چندین تماشاگر از روی صندلی های خود بلند شده و با ارسال دسته گل به سوی محمد علیزاده از او استقبال کردند. سلام علیک گرم و صمیمانه محمد علیزاده با طرفداران خود در سالن بعد از اجرای ترک (( برگرد و ...)) به یکباره سالن را به وجد آورد.


ظرفیت سالن میلاد نمایشگاه که محل اصلی برگزاری کنسرت بود، حدود 2 هزار و 500 نفر گنجایش داشت که تمام صندلی‌ها درهر دو سانس به فروش رفته بود....

" ویدئو هایی از این کنسرت به زودی بر روی این صفحه قرار می گیرد"

محمد علیزاده در لا به لای اجرای آهنگ هایش چندین بار گفت " خدایا شکرت " همچنین تعریف و تمجید و ابراز رضایت این خواننده ی دوست داشتنی از سانس اول اجرای خود و نیز خوشحالی وی از اینکه پدر و مادر خود را در سانس دوم کنسرت خود می بیند جو دوست داشتنی ای را بر سالن حاکم کرد.

محمد علیزاده لابه‌لای اجرای کنسرتش در سخنانی گفت: من پس از طی کردن موانع زیادی به این مرحله رسیدم و افتخارم این است که همه قشر آدمی به کنسرت‌های من می‌آیند و این موضوع از مزیت‌های کنسرت من است.

وی ادامه داد: جا دارد که یادی هم از پدر و مادرم بکنم که هرچه در زندگی دارم، از زحمات و تلاش آنهاست. پدر و مادر هر فردی در زندگی‌اش، سرمایه‌های ارزشمندش است که قابل تکرار نیستند. خوشحالی وی از اینکه پدر و مادر خود را در سانس دوم کنسرت خود می بیند جو دوست داشتنی ای را بر سالن حاکم کرد.

استقبال تماشاگران از آهنگ برگرد موجب شد تا محمد علیزاده 2بار این ترک زیبا را اجرا کند 

نوازندگان و گروه کنسرت محمد علیزاده :

محمد شعبانی (پرکاشن)  - امیر حسین اویسی ( درام) - سعید عباسی ( کیبورد) - علی پور نگهبان (گیتار) - اشکان موسوی ( ویلون) - حمید غلامی ( گیتار) - فرشید ارحمی ( گیتار) پویا صرافی مهر (سینتی سایزر ) - هادی حدادی (سازهای بادی ) - بهمن میرزاده (گیتارسلو)

علیزاده آهنگ بعدی رو با این جمله شروع کرد" این آهنگ رو برای اونایی می خونم که میرن و بر نمیگردن"

 من و آتیش میزنی می سوزونی میدونم / کاش از اول میدونستم که نباشی می میرم

و مردمی که با شروع این آهنگ واقعاً قابل کنترل نبودن.

محمد علیزاده با آهنگهای : دل بی تو غم زده /شهر باران / برگرد و ... /  ازم دوری اما دت با منه / جز تو /  این اولین بار /  بی حوصلم / حالمو زیبا کن  و... میزبان هوادارانش بود..


گزارش تصویری و متنی از کنسرت محمد علیزاده

گزارش تصویری خبرگزاری مهر: http://www.mehrnews.com/detail/Photo/2056981#ad-image-1

موسیقی ما : http://www.musicema.com/node/180186

گزارش متنی خبرگزاری فارس: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920228000268


گزارش نصویری سایت هارمونی: http://www.harmoony.net/magazine/cafe-harmoony/170-alizade.html